Bestuur vereniging en stichting Scouting Christiaan de Wet

Groepsvereniging en beheerstichting

Bij Scouting Christiaan de Wet hebben we een onderscheid gemaakt tussen de vereniging Christiaan de Wet en de stichting Christiaan de Wet. De vereniging houdt zich bezig met het aanbieden van de opkomsten en is verantwoordelijk voor alles rondom leden en leiding. De stichting beheert en onderhoudt het clubhuis, materieel en de middelen.

Vereniging Christiaan de Wet

Het bestuur van de groepsvereniging is verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van de groep. De bestuursleden dragen onder andere zorg voor de uitvoering van het (meerjaren)beleid, voeren de administratie en zorgen ervoor dat tweemaal per jaar de Groepsraad (algemene ledenvergadering) plaatsvindt. Het bestuur bestaat uit een voorzitter, een penningmeester, een secretaris, twee groepsbegeleiders en twee algemene leden.

Het bestuur van de vereniging bestaat momenteel uit:

 • Voorzitter: Marcel van der Hoek
 • Penningmeester: Christina van der Hoeven
 • Secretaris: Berend Koudstaal
 • Groepsbegeleider: Krista Verhagen
 • Groepsbegeleider: Anja Broere
 • Algemeen lid: Shiranou Burger
 • Algemeen lid: Arjen Mulder

Stichting Christiaan de Wet

Het stichtingsbestuur zorgt voor het beheer en onderhoud van ons clubhuis en het terrein. Daarnaast beheert de stichting het grootste deel van de geldmiddelen. De stichting bestaat primair ten dienste van de groepsvereniging.

Het bestuur van de stichting bestaat momenteel uit:

 • Voorzitter: Alex Kunz
 • Penningmeester: Martijn Ponsen
 • Secretaris: Marcel van der Hoek
 • Algemeen lid: Bert Slingerland
 • Algemeen lid: Gerrit Verhagen
 • Algemeen lid: Henk van Vliet
 • Algemeen lid: Arthur Honkoop

Updates vanuit het verenigingsbestuur