Update CDW in actie voor Oekraïne (02-03)

‘Delen bereikt velen’ en daar is geen woord aan gelogen! Onze eerste eigen inzameldag moet nog beginnen, maar we merken nu al dat onze actie veel gedeeld wordt op Social media.

Ook RTV Krimpenerwaard heeft onze actie opgepikt. Namens onze vereniging heeft Shiranou Burger verteld over onze actie tijdens de live-uitzending van het programma Goedemorgen Krimpenerwaard. We hebben het fragment online gezet op onze YouTubepagina:

Ook op Omroep West wordt onze actie genoemd in een bericht over diverse acties in de regio: https://www.omroepwest.nl/nieuws/4533870/regio-leeft-mee-met-oorlog-in-oekraine-een-overzicht-van-alle-acties

Al deze berichten geven ons goede moed voor de inzameldagen op ons clubhuis!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *